Tento web používá k analýze návštěvnosti a poskytování funkcí sociálních médií soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
ECONOMIS.CZ

Školení a semináře

Orientace v českých účetních a daňových předpisech není snadná, dochází k jejich častým změnám. Neznalost či chybný výklad zákonů může významně ovlivnit hospodaření Vaší firmy, sankce ze strany úřadů jsou vysoké. Sledujeme veškeré změny zákonů s dopadem do ekonomické praxe a oslovujeme přední odborníky, kteří Vás se změnami seznámí na našich školeních.

Vzdělávací akce zaměřené na účetnictví, daně, personalistiku, finance a právo pro Vás organizujeme již od roku 2007. V roce 2012 jsem se stali partnerem pro vzdělávání Komory certifikovaných účetních. Spokojenost posluchačů je pro nás rozhodující, aktuální obsahovou náplň školení a zkušené lektory pro Vás zajišťuje Ing. Lenka Bartušková - daňová poradkyně a certifikovaná účetní.

Na našich školeních a seminářích pro veřejnost můžete očekávat:

  • zkušené lektory a výklad zaměřený na problémy z praxe,
  • omezený počet posluchačů - větší prostor pro Vaše dotazy,
  • moderní učebny s dobrou dopravní dostupností a dostatkem parkovacích míst,
  • bezdrátové připojení k internetu,
  • možnost doplnit program školení dle Vašich konkrétních požadavků,
  • bohaté občerstvení včetně několika druhů kávy z automatického kávovaru,
  • slevu za včasnou objednávku.

Školení pro veřejnost se konají v Domě kultury Akord nebo v Hotelu Harmony Club. Obě místa jsou dobře dostupná autem i městskou hromadnou dopravou. Dům kultury Akord se nachází na náměstí SNP 1 v Ostravě – Zábřehu. Hotel Harmony Club najdete v Ostravě - Mariánských Horách na ulici 28. října 170. Podrobné informace o spojení městskou hromadnou dopravou a možnosti placeného i bezplatného parkování jsou uvedeny v pozvánce na školení.

Ing. Lenka Bartušková, organizátorka vzdělávacích akcí, se pohybuje v oblasti ekonomiky již od roku 1998, kdy ukončila studium na Vysoké škole ekonomické v Praze. Během svého dřívějšího působení v mezinárodní společnosti PricewaterhouseCoopers Audit s.r.o. a v Komerční bance a.s. získala řadu zkušeností z oblasti účetnictví, daní a financí. Je certifikovanou účetní (3. stupeň certifikace ACCA – účetní expert) a daňovou poradkyní.