Školení, kurzy, semináře

Daně, účetnictví, personalistika, právo

Obchodní podmínky 

Níže uvádíme zvlášť obchodní podmínky pro běžná prezenční školení a webináře.

Obchodní podmínky pro prezenční školení

Objednávka školení 
1. Vyplňte on-line objednávku na našich internetových stránkách www.economis.cz.
2. Odešlete objednávku. 

3. Po odeslání objednávky se Vám zobrazí tyto dokumenty (jež budou následně automaticky odeslány i na Vámi uvedenou e-mailovou adresu): potvrzení objednávky a zálohová faktura v případě platby převodem (viz platební podmínky). 
Internetové objednávky se přijímají nejpozději 2 pracovní dny před zahájením školení, pozdější přihlášení je možné po telefonické domluvě.

Platební podmínky 
Objednávky odeslané 5 a více kalendářních dnů před datem konání školení 
Poplatek zaplaťte bankovním převodem dle údajů uvedených na zálohové faktuře. Splatnost faktury bude stanovena na 10 či méně dnů před datem konání školení. Nebude-li poplatek připsán na náš bankovní účet nejpozději v den splatnosti, bude Vám rezervované místo přenecháno dalšímu zájemci. Na základě přijatého poplatku-zálohy bude vystaven daňový doklad (konečná faktura) a e-mailem odeslán ve formátu "pdf".

Objednávky odeslané 4 a méně kalendářních dnů před datem konání školení 
Platba v hotovosti při prezenci. 

Ostatní informace 
Detailní informace o školení jsou uvedeny v pozvánce na školení. Program školení uvedený v pozvánce se může částečně změnit např. v závislosti na dotazech posluchačů. Účast na školení lze stornovat písemně, a to nejpozději 2 pracovní dny před datem konání, náhradníka však můžete na školení vyslat kdykoliv. Dodavatel si vyhrazuje právo zrušit školení z organizačních důvodů (např. nemoc lektora). Za případné škody vzniklé zákazníkům v souvislosti se školením ručí dodavatel do výše zaplaceného poplatku. O případných změnách školení bude objednatel informován e-mailem nebo telefonicky. Posluchači nejsou oprávněni pořizovat ze školení zvukové ani obrazové záznamy, ani dále distribuovat studijní podklady. V případě porušení této podmínky vzniká dodavateli nárok na smluvní pokutu ve výši 10 tis. Kč. Dodavatel zpracovává osobní údaje zákazníků a dalších uživatelů webových stránek www.economis.cz, podrobné informace najdete v dokumentu "Zpracování osobních údajů a informace o cookies". Odesláním objednávky vyjadřujete souhlas s těmito obchodními podmínkami. 

 Obchodní podmínky pro webináře

Objednávka školení 
1. Vyplňte on-line objednávku na našich internetových stránkách www.economis.cz.
2. Odešlete objednávku. 

3. Po odeslání objednávky se Vám zobrazí tyto dokumenty (jež budou následně automaticky odeslány i na Vámi uvedenou e-mailovou adresu): potvrzení objednávky a zálohová faktura. Internetové objednávky se přijímají nejpozději 2 pracovní dny před zahájením školení, pozdější přihlášení je možné po telefonické domluvě.

Platební podmínky 
Poplatek zaplaťte bankovním převodem dle údajů uvedených na zálohové faktuře. Splatnost faktury bude stanovena na 10 či méně dnů před datem konání školení. Pozor u plateb na poslední chvíli - nebude-li poplatek připsán na náš bankovní účet nejpozději do 8 hodin ráno v den před konáním školení, nebudete mít k dispozici platný přístup na webinář. Na základě přijatého poplatku-zálohy bude vystaven daňový doklad (konečná faktura) a e-mailem odeslán ve formátu "pdf".

Ostatní informace 
Detailní informace o školení jsou uvedeny v pozvánce na školení. Program školení uvedený v pozvánce se může částečně změnit např. v závislosti na dotazech posluchačů. Zrušíte-li svou účast na webináři e-mailem do 8 hodin v den před konáním školení, zaplacený poplatek Vám bude vrácen v plné výši. Dodavatel si vyhrazuje právo zrušit školení z technických nebo organizačních důvodů (např. nemoc lektora. Za případné škody vzniklé zákazníkům v souvislosti se školením ručí dodavatel do výše zaplaceného poplatku. O případných změnách školení bude objednatel informován e-mailem nebo telefonicky. Posluchači nejsou oprávněni pořizovat ze školení zvukové ani obrazové záznamy, ani dále distribuovat studijní podklady. V případě porušení této podmínky vzniká dodavateli nárok na smluvní pokutu ve výši 10 tis. Kč. Dodavatel zpracovává osobní údaje zákazníků a dalších uživatelů webových stránek www.economis.cz, podrobné informace najdete v dokumentu "Zpracování osobních údajů a informace o cookies". Odesláním objednávky vyjadřujete souhlas s těmito obchodními podmínkami. 

Dodavatel školení 
ECONOMIS CZ s.r.o. 

Finské domky 1385/71, 747 14 Ludgeřovice
IČ: 29462771, DIČ: CZ29462771, Zápis v obchodním rejstříku Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 55271
telefon: 775 906 870, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., informace a on-line objednávky: www.economis.cz